Oferta Anielski Zakątek

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA ZAGRODY „ANIELSKI ZAKĄTEK”

„ANIELSKI ZAKĄTEK” usytuowany jest w niewielkiej wsi CZARNIA (zwanej Czarnią Kadzidlańską) na skraju Puszczy Zielonej w REZERWACIE CZARNY KĄT.

Jednym z atutów naszej lokalizacji są niezapomniane widoki, bliskość przyrody i świeże powietrze. Zapewniamy ciszę i spokój.
Dom położony jest na ogrodzonej działce 0,6 hektara, który pozostawiamy pod Twoją opieką - tu nie ma sąsiadów.

Rozkład pomieszczeń:

Sypialnia Kurpiowska

Salonik z Kominkiem

Pokój Chlebowy

Pokój z Zapieckiem

Kurpiowska Kuchnia

Łazienka z prysznicem - ciepła woda jest ;-)

Dwa przedpokoje

Łącznie 8 miejsc noclegowych.

DOM JEST W PEŁNI WYPOSAŻONY 
 

ATRAKCJE:

ROWERY I GRZYBOBRANIE 

Rozciągające się wokół lasy zachęcają do wycieczek rowerowych, spacerów ,a miłośnikom grzybobrania gwarantują owocne zbiory.
Goście do dyspozycji mają 5 rowerów wraz z fotelikiem dla jednego małego dziecka (w cenie wynajmu zagrody) i oczywiście w sezonie grzyby w lesie:-) 

GRILL-WĘDZARNIA -TARAS -OGNISKO

Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko oraz taras z meblami ogrodowymi ,na którym można pogrilować i z przyjemnością wypić poranną kawę wsłuchując się w śpiew słowików.Posiadamy również profesjonalną grillo-wędzarnię, gdzie można przyrządzić smaczne i pyszne jedzonko.

PLAC ZABAW i MINI BOISKO DO GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

Dysponujemy placem zabaw przygotowanym dla starszych jak i młodszych dzieci. Nikt nie powinien się nudzić. Do dyspozycji dzieciaków jest domek, piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, drabinka ,opona i dwa hamaki.

BOISKO DO GRY W SIATKÓWKĘ I BADMINTONA

Posiadamy boisko do gry w siatkówkę i badmintona, boisko położone jest w naszym małym sosnowym lesie, co sprawia ,że gra staje się nadzwyczaj przyjemna i zdrowa.

HUŚTAWKA POD DĘBEM 

Na niej z przyjemnością spędzisz czas i w pełni się zrelaksujesz.

 

RZEŹBIARZ LUDOWY

Po sąsiedzku mieszka rzeźbiarz ludowy, u którego można zakupić rzeźby jak również zamówić plener rzeźbiarski. 
Pomyśl, dlaczego nie??? 
Być może odkryjesz w sobie ukryty talent rzeźbiarski?

Nasza stodoła , w której znajdą Państwo stół bilardowy , stół - piłkarzyki , stół na którym dzieci będą mogły wylepić coś z gliny .

KIJKI TRENINGOWE DO NORDIC WALKING

Bliskość lasu i pięknych ścieżek leśnych zachęcają do uprawiania sportu jakim jest Nordic Walking(w cenie wynajmu zagrody 3 pary kijków ).

Nordic Walking to najprościej ujmując – spacer z kijkami.
Jednak to stwierdzenie nie pokazuje sedna tej wspaniałej dyscypliny. Należy dodać że, jest to spacer wzbogacony o uruchomienie obręczy barkowej poprzez użycie odpowiednio zaprojektowanych kijków.Dynamiczne, pełne rozmachu chodzenie z kijkami pozwala zdobywać kondycję oraz rozwijać poszczególne grupy mięśni, które normalnie są zaniedbywane - a zatem ćwiczyć całe ciało. Treningowi poddawane są jednocześnie nogi i biodra, jak i górna część ciała ręce, bark, ramiona, mięśnie klatki piersiowej oraz kręgosłupa. Uczestniczą w tym niemal wszystkie mięśnie, badania dowodzą czynne zaangażowanie około 90% mięśni ciała. Również spalanie kalorii jest intensywniejsze niż podczas biegania i to o 20%.

CIEKAWE MIEJSCA

W pobliżu znajdują się interesujące miejsca do zwiedzania i na wycieczki rowerowe takie jak:

  • rezerwat Serafin ze zbiornikiem wodnym,-POLECAMY
  • rezerwat Olsy Płoszyckie ze zbiornikiem wodnym
  • zbiornik-zalew w miejscowości Wykrot
  • miejscowość Kadzidło ze Skansenem Kurpiowskim (Wesele Kurpiowskie),
  • miejscowość Nowogród ze Skansenem Kurpiowskim,-POLECAMY
  • wieś Dąbrówka z zabytkowym Kościołem,
  • wieś Łyse (Palma Kurpiowska),
  • wieś Lipniki z zabytkowym Kościołem,
  • miasto Myszyniec - Miodobranie Kurpiowskie
  • bezpłatne, Prywatne Muzeum Kurpiowskie w Wachu-3 tyś. eksponatów,możliwość zorganizowania warsztatów : wyrób kwiatów z bibuły,obróbka kurpiowska bursztynu, który możesz samodzielnie wykopać w kopalni,karty pocztówkowe i okolicznościowe,wyrób palm wielkanocnych i wiele innych-POLECAMY

Po sąsiedzku mieszka rzeźbiarz ludowy, u którego można zakupić rzeźby jak również zamówić plener rzeźbiarski (pomyśl, dlaczego nie??? być może odkryjesz w sobie ukryty talent rzeźbiarski?).

Do najbliższej rzeki Szkwy jest 1,5 km,zalewu w Wykrocie 18 km, a najbliższego jeziora Nidzkiego 38 km.

Możliwość zakupu u najbliższych sąsiadów świeżego koziego i krowiego mleka, sera, jaj,wędzonej wędlinki, wiejskiego chleba i placka.

Spokój,las, wspaniałe powietrze i krajobrazy pozwolą zregenerować twoje siły i "naładować akumulatory".