Oferta Domu z Przystanią

 

Zapraszamy w przepiękne miejsce.

Dom Letni w Dzbeninie z Własną  Przystanią jest położony  nad Narwią w odległości około 30 metrów od rzeki .

Do granic najbliższego miasta Ostrołęki mamy tylko 6 km  co daje gościom możliwość zwiedzenia nowego Muzeum Powstania Listopadowego i innych turystycznych atrakcji, skorzystania z akwaparku , restauracji , zamówienia cateringu na miejsce wypoczynku.

Jednym z atutów naszej lokalizacji są niezapomniane widoki , woda, bliskość przyrody  i świeże powietrze.
Zapewniamy ciszę i spokój.

W Odległości około 10 mniut drogi - spacer czerwonym szlakiem - znajduje się potężny głaz ,zakrywający wejście do legendarnego bursztynowego skarbu , tzw. Kamień Batorego.

Miejscowa legenda głosi , że kto go zobaczy będzie miał wiecznie szczęście w miłości ,a jeśli dodatkowo go dotknie , nie zazna nigdy biedy i niedostatku...

ATRAKCJE

ROWERY I GRZYBOBRANIE

Rozciągające się wokół lasy zachęcają do wycieczek rowerowych, spacerów, 
a miłośnikom grzybobrania gwarantują owocne zbiory. 
Goście do dyspozycji mają 5 rowerów w cenie wynajmu domu i oczywiście w sezonie grzyby w lesie:-)

GRILL I OGNISKO

Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko z ławeczkami , grill oraz taras- z widokiem na rzekę- z meblami ogrodowymi i leżakami, na którym można pogrillować i z przyjemnością wypić poranną kawę wsłuchując się w śpiew słowików.                                                       

KAJAKI I RZEKA

Do dyspozycji gości są dwa kajaki w cenie wynajmu domu, pomost(w zależności od wysokości wody w rzece) i świetne łowiska obfitujące w rybę, którą złowić trzeba samemu :-)

PLAC ZABAW i BOISKA

Dysponujemy placem zabaw przygotowanym dla starszych jak i młodszych dzieci.
Nikt nie powinien się nudzić.
Do dyspozycji dzieciaków jest: mini boisko do gry w piłkę nożną,boisko do gry w siatkówkę i babingtona, kosz do koszykówki, huśtawka, piaskownica i hamak.

HUŚTAWKA Z WIDOKIEM NA RZEKĘ

Na niej z przyjemnością spędzisz czas i w pełni się zrelaksujesz.

STADNINA KONI I QUADY

W pobliżu znajduje się stadnina koni , gdzie można pojeździć konno , można też wypożyczyć quady.

 

    OPIS DOMU

 

Dom posiada - na dole : dwa pokoje-każdy z kominkiem, kuchnię, łazienkę z prysznicem, taras z widokiem na rzekę,na górze całe poddasze z balkonem.

 

Dom położony jest na  ogrodzonej działce , działka 26 arów z własnym sadem.

 

Dom jest w pełni wyposażony (pościel , naczynia, grile, itp.). We wsi znajduje się m.in. bar z gorącymi posiłkami i sklep spożywczy , istnieje możliwość kupowania krowiego mleka, jaj i innych produktów od miejscowych rolników.

 

Po drugiej stronie domu jest położona około 15-ha wyspa, "Kępa Dzbenińska", o którą toczyły się z Prusakami zażarte boje w czasie powstania kościuszkowskiego, można ją opłynąć kajakiem, czas trasy około 1,30h, można zobaczyć żeremia bobrów, czaple, kaczki, łabędzie, bardzo ciekawe miejsca na wędkowanie.

 

Na spacery zapraszmy do "Głazu Batorego".